ଲଗାତାର ହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଉ ଥିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ସଫଳତାର ରହସ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କଲେ

ସମାଚାର

ବଲିଉଡର ବହୁତ ହଟ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ କରଣ ଜହର ଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦି ଇୟାର ରୁ ବଲିଉଡରେ ଡେଭ୍ୟୁ କରି ଥିଲେ । ଆଜିର ଦିନରେ ସେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡ଼ିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି । ପ୍ରତିଥର ଆଲିଆ ତାଙ୍କ ପରଫର୍ମାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିଣି ପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଲିଆ ଓ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କୁ ଷ୍ଟାର ଫିଲ୍ମ ଗଲି ବୟ କୁ ଅସ୍କର ପାଇଁ ନମାନ୍କିତ କରାଯାଇଛି । ଏମିତିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନେ ଥିବ ଯେ ଗଲି ବୟ ରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଙ୍କର ଏକଟିଙ୍ଗ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସି ଥିଲା ଆଉ ବୋକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫିଲ୍ମ ଇନକମ୍ ମାମଲାରେ ହିଟ ସାବସ୍ତ୍ୟ ହୋଇ ଥିଲା । ଏହି ନିକଟରେ ଆଲିଆ ତାଙ୍କର ସକ୍ସେସ ମନ୍ତ୍ର ସେଆର କରିଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଦିଆ ଯାଇ ଥିବା ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ :” ସେ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବହୁତ ଭାବି ଚିନ୍ତି ଚୟନ କରି ଥାନ୍ତି ”

ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି ” ଜଣେ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରିନ ଉପରେ ପ୍ରତିଟି ଶୈଳୀ ଓ ପ୍ରତ୍ୟକ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ଜଣା ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ ।

ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଜିନିଷ ଜଣା ନାହିଁ ତୋ ଆପଣ ଜଣେ ସାମାନ୍ୟ ଏକଟର ହୋଇ ରହିବେ । ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି-” ଯଦି ଆପଣ ଅପନ ମାଇଣ୍ଡ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରିଏଟିଭ ଜୁସ ଫ୍ରି ଫ୍ଲୋ କରନ୍ତି କାହିଁକିନା ଏହା ସ୍କିପ୍ଟ ରେ ହିଁ ଦେଖା ଯାଇ ଥାଏ । ଏକ ରୋଲ ନେଉ ଥିବା ସମୟରେ କାହାକୁ ବହୁତ ସାରା ବାଧା ଓ ସମସ୍ୟା ସହିତ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଏହା ସହିତ ଯେତେବେଳେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଙ୍କୁ ଏହା ପଚରା ଗଲା ଯେ ,” ସେ ସ୍କ୍ରିନ ରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର କ୍ୟାରେକ୍ଟର ପ୍ଲେ କରିଛନ୍ତି …?

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ,” ମୋର ପ୍ରଥମ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ହୋଇ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସେଇ କାମରେ ମୋତେ ବି ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ମିଳିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ । ଆଲିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜନତା ସବୁ କିଛି ଜାଣିଛନ୍ତି । ଜନତାଙ୍କୁ କଳ୍ପନା ଓ ବାସ୍ତବିକତା ବିଷୟରେ ବି ଜଣା ଅଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଆଲିଆ ବହୁତ ଜଳଦି ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଉ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏହି ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ରେ ହିଁ ରିଲିଜ ହେବ ।

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.