ଦୁଇ ଜଣ ଅଜଣା ଝିଅ ବହୁତ ନାଁ କମେଇଲେ, ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓ

ଜେଟ ନାଇଟ ଏକ୍ସ ଯେସ୍ମୀନ ବାଲିଆ ଙ୍କର ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତ ‘ ବମ ଡିଗି ଡଗି ‘ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ଗୀତର କ୍ରେଜ ଯୁବା ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଏତେ ବଢିଛି ଯେ କିଛି ତୋ ଏହି ଗୀତର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ କୁ ଫୋଲୋ କରି ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆପଲୋଡ଼ କରିଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ଏହି ଗୀତ ଫିଲ୍ମ ” ସୋନୁ କେ ଟିଟୁ କି ସ୍ୱିଟି ” ରେ ବି ଦେଖା ଯାଇ ଥିଲା ।

38 ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇଛି ଭିଡ଼ିଓ:-

ଖାସ କଥା ଏହା କି ଆଜିର ଦିନରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ରେ ଏମିତି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ବି କରା ଯାଉଛି , ଯାହାକୁ କ୍ରିତି ଏଣ୍ଡ ମାୟୁର ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚାନେଲ ଦ୍ୱାରା କରା ଯାଇଛି । ଆପଣଙ୍କର ଜାଣିବା ପାଇଁ କହି ଦେଉଛୁ ଯେ ଏଥିରେ ଦୁଇ ଜଣ ଝିଅ ‘ ବମ ଡିଗି ଡଗି ‘ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି । ଝିଅ ଦୁହେଁ ମିଶି କରି ଏହି ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ସମସ୍ତଙ୍କର ମନ କିଣି ନେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଏବେ ଯାଏଁ 3,877,963 ଥର ଦେଖା ସରିଛି ଆଉ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଆସିଛି ।

ଖବର ଅନୁସାରେ, ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ 2 ଏପ୍ରିଲ 2018 ରେ ଆପଲୋଡ଼ କରା ଯାଇ ଥିଲା ଆଉ ଏହା ପରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଲଗାତାର ଭିଉଜ ବି ମିଳୁଛି ଆଉ ଏହା ସହିତ ଭଲ ଭଲ କମେଣ୍ଟ ବି ବହୁତ ଆସୁଛି । ତେବେ ଡେରି ନ କରି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଆଜି ହିଁ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ …..

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.